Після виборів до Менської ОТГ вашому покірному слузі не доводилося бачити депутата від Радикальної партії Олега Неберу. І ось зустрів його в магазині “Аврора”.

Підхожу, вітаюся, питаю, чи можна задати питання? Люб’язно дозволяє. Дякую, запитую чому після виборів злісно не виконує свої депутатські обов’язки, чому жодного разу не бачив його ні на комісіях, ні на пленарних засіданнях ради Менської ОТГ, куди його обрали від Радикальної партії?

Люб’язності поменшало, відповідає, що то не моя справа оскільки я за нього не голосував, то справа виборців його округу. Добре, кажу, нехай Олег Леонідович назве межі свого округу, спитаю в його виборців про відношення до його зневажливого ставлення до своїх депутатських обов’язків. Ну, тут Олег Леонідович і зовсім забув про люб’язність та перейшов до звичних для нього брудних образ.

Що ж, давайте поміркуємо наскільки є правомірною поведінка Олега Небери. Найперше, він обирався депутатом Менської ОТГ а не свого виборчого округу. По друге, депутати на сесійних засіданнях голосують по всіх питаннях життєдіяльності ОТГ, а не тільки свого округу. По третє, до нього зараз безліч питань про його попередню діяльність в якості керівника “Менакомунпослуги”. По четверте, діяльність депутатів чітко регламентована українським законодавством а не бажаннями чи небажаннями окремих депутатів.

В планах автора спочатку звернутися до депутатської комісії з етики, законності та правопорядку з проханням дати оцінку поведінці Олега Небери, а потім, якщо в тому буде потреба, прийняти участь в зборах громадян по його відкликанню з депутатів.

Коментарі закриті.