Позачергова 21 сесія Менської міськради відбулася 23 березня. Втім те, що відбулося після сесії, змушує вкотре говорити про стиль політичної діяльності менських радикалів, зокрема, Геннадія Примакова.

Нам, як майбутній об’єднаній громаді, необхідно визначитися, в якому часі ми бажаємо жити далі, у мракобіссі минулого, на зразок сталінізму, чи опановувати майбутнє, в котрому головною є мудра громада. Якщо нам в майбутнє, то необхідно категорично відмовлятися від послуг як менських радикалів, так і тих, хто до них пристав.

Хто такі депутати і міський голова? За законами, за здоровим глуздом, за світовою практикою вони мають бути слугами людей, котрі тимчасово найняли їх для слугування собі на платній основі. Цілком закономірно, громада має ставити завдання міському голові і депутатам та контролювати їх виконання.

За іншою, печерною логікою, обранці мають бути вождями, котрі повелівають народом, віддають йому накази, а щось пояснювати людям є приниженням для вождів. Як було за часів побудови комуністичного маразму? Якщо ти славиш вождів, то до тебе поблажливе ставлення. Якщо ставиш питання про якість їх діяльності та корисність для суспільства, ти ворог народу!

Погляньте, як спілкується Примаков з жінкою журналістом! Що вона зробила неправильно? Вона посміла ставити питання самому голові міськради! І ось тут, обличчя нашого міста продемонструвало всю свою культуру! Це наше обличчя, шановні меняни, і мені за нього соромно. З таким нашим обличчям не те що ставати успішною громадою чи центром повіту, а взагалі в сучасному цивілізованому світі робити нічого.

Втім, дивіться самі (викладено за важливістю, а не хронологією, оскільки спілкування відбувалося після сесії), спочатку спілкування з Примаковим, потім відезапис сесії:

 

7 коментарів