Позачергова 21 сесія Менської міськради відбулася 23 березня. Втім те, що відбулося після сесії, змушує вкотре говорити про стиль політичної діяльності менських радикалів, зокрема, Геннадія Примакова.

Нам, як майбутній об’єднаній громаді, необхідно визначитися, в якому часі ми бажаємо жити далі, у мракобіссі минулого, на зразок сталінізму, чи опановувати майбутнє, в котрому головною є мудра громада. Якщо нам в майбутнє, то необхідно категорично відмовлятися від послуг як менських радикалів, так і тих, хто до них пристав.

Хто такі депутати і міський голова? За законами, за здоровим глуздом, за світовою практикою вони мають бути слугами людей, котрі тимчасово найняли їх для слугування собі на платній основі. Цілком закономірно, громада має ставити завдання міському голові і депутатам та контролювати їх виконання.

За іншою, печерною логікою, обранці мають бути вождями, котрі повелівають народом, віддають йому накази, а щось пояснювати людям є приниженням для вождів. Як було за часів побудови комуністичного маразму? Якщо ти славиш вождів, то до тебе поблажливе ставлення. Якщо ставиш питання про якість їх діяльності та корисність для суспільства, ти ворог народу!

Погляньте, як спілкується Примаков з жінкою журналістом! Що вона зробила неправильно? Вона посміла ставити питання самому голові міськради! І ось тут, обличчя нашого міста продемонструвало всю свою культуру! Це наше обличчя, шановні меняни, і мені за нього соромно. З таким нашим обличчям не те що ставати успішною громадою чи центром повіту, а взагалі в сучасному цивілізованому світі робити нічого.

Втім, дивіться самі (викладено за важливістю, а не хронологією, оскільки спілкування відбувалося після сесії), спочатку спілкування з Примаковим, потім відезапис сесії:

 

7 коментарів

 1. garry сказав:

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  Більшості не подобається. А Вам? Thumb up 1 Thumb down 19

 2. patriot2013 сказав:

  Раніш ці журналісти працювали на радикальну партію. Напевне мало платили. Зараз працюють на наш край. Сергій Миколайович у 2010 році на президенських виборах примудрився працювати на двох кандидатів: Віктора Ющенка та Олега Ляшка. До обіду в Мені у палатці агітував за Ющенка, після обіду в парку за Ляшка. Коли приїзджали представники від батьківщини з концертом, заважав проводити їм зустріч з виборцями. Зі слів Сергія Миколайовича, коли він їздив з Ляшком у Дягову, він попросив у нього купити йому професійну відео камеру за 20 000грн. тобі він полишить Ющенка і буде працювати тільки на нього. Той висадив його з машини. Їхали представники БЮТУ забрали по дорозі бідолаху.

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 36 Thumb down 4

  • facebook.com Сергій Трегубенко сказав:

   Що, Василь Миколайович, агонія? 🙂

   Більшості не подобається. А Вам? Thumb up 2 Thumb down 26

 3. Це Ви, Garrуku, про Серьожку та Яну?!?! Так тут нічого дивуватися – вони такі))))))

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 25 Thumb down 2

 4. Георгій сказав:

  Давненько тут не був. А як так сталось, що хабарника Коливана не посадили і він і далі працює і йде на вибори? Ще й виберуть з нашим тупоголовим народом.

  Думки розділилися. Що думаєте Ви? Thumb up 8 Thumb down 6

 5. Георгій сказав:

  О, як ви швидко повідомлення стираєте, певно
  30 срібних отримали, то що, Коливан хабарник йде на вибори?

  Думки розділилися. Що думаєте Ви? Thumb up 7 Thumb down 5

 6. Георгій сказав:

  Цікаво, а так “Гайдукевич і Примаков наше майбутнє”

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 14 Thumb down 3