Обрання радикалів до ради Менської ОТГ і на посаду голови стало величезною помилкою членів Менської об’єднаної громади.

 

 

 

Так, на початку розвитку людства існував суспільний устрій оснований на управлінні суспільством однією особою чи вузьким кланом зверхників. Так, він і сьогодні існує в примітивних суспільствах, приміром, в тій же Росії. Але в сучасному світі такі устрої завжди закінчують дуже погано. Згадаймо, для прикладу, фашистську Німеччину, Радянський Союз чи Лівію. Боротьба за зверхність, замість об’єднання на основі спільних цінностей та інтересів, породила війну і на сході нашої країни.

На жаль, найменш розвинута частина нашої громади мислить і діє виключно в межах тоталітарного світогляду, вони своє щастя пов’язують з повною і абсолютною перемогою свого обранця над всіма іншими, над суспільством в цілому, посадовці для них є владою над народом а не тимчасово найнятими виконавцями волі громади.

Відкриття Троїцького ярмарку. На словах мир, злагода, єднання… А на практиці роз’єднання і ворожість. Запрошені на сцену для відкриття Троїцького ярмарку мали б символізувати єдність нашої громади, єдність України. А кого ми побачили? Радикалів, членів набраної Примаковим команди та вірних сателітів радикалів – аграріїв. Ну і, звісно ж, дружину Примакова. В ролі кого вона там була? В ролі дружини тимчасово найнятого громадою службовця? Так це виглядає вкрай недоречно. Хіба що вона перебувала на сцені в якості символу партійно-сімейної зверхності над громадою? Це найвірогідніше.

Єдиним, хто в даній ситуації виглядав на сцені неприродним вкрапленням, був Валентин Мельничук. Як він туди потрапив? Мені вдалося з’ясувати наступне. На площі стояли Мисник,  Щукін та Мельничук. Підійшла Тетяна Вишняк і запросила Мельничука на сцену для відкриття ярмарку. Валентин Васильович здивувався, що не запросили голову райдержадміністрації та райради, і не пішов. Але, коли його оголосили зі сцени, пішов. Мабуть, щоб власною поведінкою не сприяти протистоянню. Під час виступу наголосив на тому, що тільки єдність нам допоможе. Після закінчення відкриття я не знайшов його за сценою біля Примакова з Купрієнком, він пішов з Мисником та Щукіним, з котрими я його і наздогнав щоб привітатися та висловити свою пошану.

Щодо Вишняк. Додзвонитися до неї не вдалося, не відповіла. Ну, вже ж як є. Скажу тільки, що запланована тема команди Примакова і її ролі в тому що діється.

Втім, цікавить не лише роль команди Примакова, цікавить і позиція депутатів ради ОТГ. Якщо вони змовчать і не дадуть оцінку отакій, по суті приватизації Примаковим свята громади, то можна буде вважати, що вони надали мовчазну згоду на таку діяльність голови ОТГ.

Прошу до перегляду:

 

Один коментар