Примаков і його радикальна команда замість створення дієвого самоврядування, об’єднання зусиль громади, в.о. старост і депутатів навколо спільних інтересів громади взяли на себе роль керівної політичної сили на зразок сумнозвісної КПРС.

 

 

Недалекоглядне населення, спокусившись радикальними обіцянками всілякого дріб’язку під час виборів, своїм голосуванням забезпечило радикалам достатню для прийняття рішень більшість в раді ОТГ. Запаморочення від виборчих успіхів посилило в радикальному середовищі зневагу до необхідності узгодження своїх дій як з громадськістю, так і з очільниками старостинських округів та фахівцями районної ланки. Цілком закономірно, у важливих питаннях, зокрема земельних, радикали на перше місце поставили власні інтереси.

По мірі нанесення радикалами шкоди інтересам громади почало наростати обурення їхньою діяльністю. Засідання земельної комісії від 21 січня тому переконливе підтвердження.

Що далі? Як на мене, то усунення з посади Примакова рішенням суду за хабарництво було б не найкращим варіантом розвитку подій. Найкраще, якби саме громадськість прийняла рішення про усунення радикалів з посад. Але все залежить від розумності людей, від того, що вони вважають для себе головним – лавочки з феєрверками і концертами, чи розвиток громади, як освітній та духовний, так й економічний.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.