Оксану Асауленко, члена Менської міської територіальної виборчої комісії, радикали не пустили на засідання конференції з висунення кандидатів на виборні посади до Менської об’єднаної територіальної громади.
Нагадаємо, збори місцевої організації Радикальної партії проходили в понеділок, 27 березня. Оксана Асауленко була запрошена на конференцію як представник ТВК. Її присутність мала б бути обов’язковою.
Утім, за словами Оксани Миколаївни, радикал Роман Минець попросив представника комісії покинути конференц-залу. Ситуація набула скандалу, адже дії радикалів – протизаконні.
Врешті, пані Оксану на конференцію пропустили, вибачення в неї попросили. Утім, член територіальної виборчої комісії все ще шокована діями представників Радикальної партії.
До речі, журналіста Сергія Трегубенка на конференцію теж не пустили, бо той начебто не акредитувався. Хоча подібні заходи відкриті. Нардеп-радикал Олег Купрієнко засумнівався і в законності посвідчення Національної спілки журналістів України, яке при собі мав журналіст.
Залишається гадати, що далі утнуть радикали. 

Мітки:

Один коментар