Радянська влада, тобто влада рад, себе повністю дискредитувала, привівши до розпаду Радянського Союзу. В незалежній Україні законодавство передбачає народовладдя, тобто владу народу, а не владу якоїсь партії чи обраних депутатів.

Депутатам же відведено роль тих, хто представляє народ, виконуючи його волю. Але аж ніяк не роль начальників, котрі керують замість народу. Відповідно, законодавством передбачено можливість будь-якому громадянину мати повний доступ до всієї публічної інформації, вносити свої пропозиції та іншим чином брати безпосередню участь в управлінні суспільними справами.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування.
Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
народовладдя;

законності;

гласності;

колегіальності;

підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами їх органів та посадових осіб;

Стаття 42.  Повноваження  сільського,   селищного,   міського голови.

4. Сільський, селищний, міський голова:

2) організує  в  межах,  визначених   цим   Законом,   роботу відповідної ради та її виконавчого комітету;

5. Сільський,   селищний,  міський  голова  несе  персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.

Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Стаття 3. Гарантії забезпечення права на доступ до публічної інформації.

1. Право на доступ до публічної інформації гарантується:

3) максимальним спрощенням процедури подання запиту та отримання інформації;

4) доступом до засідань колегіальних суб’єктів владних повноважень.

Стаття 5. Забезпечення доступу до інформації

1. Доступ до інформації забезпечується шляхом:

1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації: 

на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет;

На практиці ж народні обранці поводять себе не як представники, а як начальники народу.

Ось аудіозапис, зроблений при моїй спробі потрапити на засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології та земельних питань Менської міськради 21 лютого 2012 року. Голова комісії – депутат Олександр Верік. Аудіозапис супроводжується показом прізвищ депутатів, ілюстрації ж підібрані довільним чином і жодного стосунку до будь-яких осіб не мають.

Важливо зауважити, що в офіційному протоколі засідання комісії моє прохання бути присутнім на засіданні комісії, як і все пов’язане з обговоренням та прийняттям рішення про проведення закритого засідання, відсутнє. Тобто, щось є відвертою фальсифікацією – або зроблений мною аудіозапис, або протокол комісії.

Відео: Відкритість Менської міськради – земельна комісія.

Ще цікавіше розгорталися події при моїй спробі потрапити на сесійне засідання Менської міськради.

Відео: Відкритість Менської міськради – сесія.

В офіційному протоколі розгляд питання моєї присутності відображено так:

«При розгляді звернення гр. Трегубенко С.М. в залі ( в зв’язку з постійними повчальними «виступами» Трегубенко С.М., без дозволу міського голови, де він назвав роботу постійної комісії «Сталінською трійкою» та вів аудіозапис (без дозволу депутатів) виникли дебати. Виступили депутати Верік О.А., Махіна М.Г., Білець М.А., Салій В.А., де зазначили, що Трегубенко С.М. образив депутатів. Неодноразово міським головою було наголошено на необхідність дотримання  Регламенту міської ради і затримку роботи сесії (неможливість її розпочати) на 30 хвилин. Після  чого було винесено міським головою пропозиція викликати міліцію. Міський голова поставив на голосування звернення Трегубенко С.М. про присутність на пленарному засіданні. Депутати проголосували:
«За» – ніхто
«Проти» – 18 депутатів.
«Утримались» – 2 депутати.»

Отже, знову постає питання про фальсифікацію – або я підробив аудіозапис, або в протоколі цілеспрямовано спотворено хід обговорення.

Більше того, через день мене викликали до районного відділу внутрішніх справ для надання пояснень, оскільки за вказівкою голови міськради був здійснений дзвінок, про що в ЖОІ Менського РВ УМВС № 91 від 28 лютого 2012 року зроблено відповідний запис: «Звернулася громадянка Гамениця О.П. про те, що при проведенні засідання в приміщенні міськради громадянин Трегубенко С.М. заважав проведенню засідання».

Це вже не жарти. Добре, що я зробив аудіозапис, котрий, до речі, надав працівникам міськради на їх прохання. Судячи з усього, планувалося притягнути мене до відповідальності за звинуваченнями в протиправних діях. Саме про це свідчить і текст офіційного протоколу, і дзвінок до райвідділу міліції.

В коментарях мене питають – що я зробив і роблю корисного, і що взагалі потрібно робити для того, щоб наше життя покращилося?

Відповідь моя проста – я роблю все можливе для того, щоб змінити в Україні тоталітарний радянський суспільний устрій на народовладдя. Але я сам цього не можу зробити, це ми можемо зробити лише спільними зусиллями.

Я б хотів, щоб найбільш свідомі та відповідальні громадяни міста почали відкрито для всієї громади обговорювати питання життєдіяльності міста і спільно, всією громадою схвалювати корисні рішення. Якщо ми це зможемо зробити, то тоді оберемо такого голову міськради і таких депутатів, котрі виконуватимуть рішення громади в інтересах громади, тобто будуть себе поводити виключно як представники, а не повелителі людей.

Але все залежить від менян, від того, наскільки вони готові докластися до наведення порядку в місті.

До речі, в мене дуже серйозні претензії до минулих і майбутніх кандидатів в депутати та на посаду голови міськради – шановні, що вам заважає вже сьогодні будувати справжнє самоврядування в місті? Пані й панове, котрим не байдужа доля нашого міста, давайте організовуватися незалежно від партійності та подібного, давайте працювати вже зараз. Колективний розум і колективна діяльність – це єдине що нам може забезпечити розвиток. Ми не маємо дозволяти керувати міськими справами вузькому колу осіб на їх розсуд – сьогоднішня міськрада руйнує щось одне, а будує інше, завтра наступна буде робити все навпаки, хіба нам це потрібно? Хіба це розумно – зводити розум і волю всієї громади до розуму і волі відірваних від народу депутатів під керівництвом однієї особи?

Ось чому я звертаюся до всіх, хто здатен працювати колективно – пишіть на сайт “Нашого слова”, телефонуйте мені, зустрінемось, обговоримо і почнемо створювати реальне, у повній відповідності з чинним законодавством, місцеве самоврядування. Звісно, тим, хто прагне використати громаду і її ресурси на власну, а не на спільну користь, в справжньому місцевому самоврядуванні робити нічого – тут розрахунок лише на покращення власного життя разом з усією громадою за рахунок загального покращення.

А часи влади рад, влади керівних партій і осіб, це вже давно прокисле минуле, котре здатне лише збагатити окремих осіб, а не забезпечити розвиток території.

Коментарі закриті.