imagesВерховна Рада прийняла закон про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, – повідомляє Українська Правда.

За прийняття закону 1123 рішення проголосували 260 народних депутатів.

Автором закону є народні депутати Микола Томенко та Олександлр Абудллін.

Виступаючи у Верховній Раді, голова профільного комітету Вікторія Сюмар нагадала, що ПАРЄ ще у 2005 році закликала органи Україну розпочати роздержавлення друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади та місцевого самоврядування.

Закон визначає способи реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій.

4 коментарі

 1. Мої вітання редакції “Нашого слова” і особливо редактору!
  Щодо ж посадовців і їх органів, то це ще один крок в процесі перетворення їх з “начальників народу” на виконавців суспільної волі громадян.

 2. Adolph сказав:

  Нарешті це сталося. Однак, потрапивши в чиїсь приватні руки, ЗМІ будуть служити інтересам власників, а не громад. Додати сюди старий склад працівників редакції – і на виході маємо те, що й мали. Але хотілося б вірити, що ситуація зміниться в кращу сторону.

  • Справа не в приватності, справа в культурі споживача. Люди з примітивною культурою самі прагнутимуть слугувати інтересам власників, а з сучасною демократичною – суспільному благу.

 3. Хтось сказав:

  І Трегубенку редакторшою назначить))))))))))))ото цирк по мені буде,офігєть))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))