Пиріжки і млинці  з куковицького борошна – найкращіЧи не кожна господиня, купуючи борошно, прицінюється, придивляється і обов’язково звертає увагу на адресу виробника. А жителі Кукович і навколишніх сіл знають, що найкраще – своє.

Сільгоспкооператив «Куковицький» ще 2001 року придбав для села АВМ-300 «Колосок». Цей агрегат перемелює збіжжя одразу на три ґатунки – вищий, перший та другий.

– З одного центнера зерна, якщо воно має високий вміст клейковини і якісно почищене, виходить 40 – 50 кілограмів борошна вищого ґатунку, 30 відсотків йде у відходи, а решта – першо- та другосортне, – розповідає мірошник господарства Микола Пастушенко. – Потужність борошномельного агрегату – 300 кілограмів на годину.

Микола Михайлович – корінний житель Кукович, чесно і віддано працював трактористом. Коли ж побудували млин і встановили необхідне обладнання, то став мірошником.

– Робота мені до вподоби, – каже Микола Пастушенко, – бо вона для людей. Борошно, яке я змолов, іде на випікання хліба і хлібобулочних виробів у місцевій пекарні. А ще цей продукт можна придбати у магазинах нашого господарства, які знаходяться у Пам’ять Леніна і Куковичах. Кожен житель громади може змолоти своє збіжжя у млині.

Звичайно, ця послуга не безкоштовна. Якщо член господарства побажає змолоти один центнер зерна, то він має заплатити 40 гривень. Якщо ж зробити це схоче житель села, який не працює у сільгоспкооперативі, то заплатить на десять гривень більше. Може змолоти зерно будь-який житель району, навіть області, тоді йому за центнер збіжжя треба буде викласти 100 гривень.

Борошно для громадської худоби виготовляють на агрегаті ДКУ, який знаходиться на території молочно-товарної ферми господарства.

За роки роботи мірошником Микола Михайлович навчився безпомилково вирізняти серед, здавалось би, хаотичного шуму-гаму на млині, що саме не так у агрегаті – чи зерно не подається, чи магнітоуловлювачі переповнені, чи…

– На млині відчуваю найменший збій, і я радий, що за всі роки роботи моєї тут не було жодної серйозної поломки, – задоволено сказав Микола Пастушенко.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;In Maryland, a prominent defense lawyer is continuing to fight in the courts, seeking to get more names removed from a list that she says stigmatizes too many peopleWe can only wait and see how Jordan responds to receiving his hefty new paychecks.mulberry outlet york
Cleveland Browns: Fortifying the trenches is never a bad idea, and the first three picks were devoted to NT Danny Shelton, C Cam Erving and edge man Nate Orchard.mcm bookbags
In rats, ziprasidone inhibits DRN firing (Sprouse et al, 1999) and increases prefrontal cortical dopamine release (Rollema et al, 2000).mcm purses

“Nothing can prepare you for Jordan,” Thomas replied.mcm bookbag
Louis Park in the mid 1960s, and after careful scouting they opted to film scenes in a neighborhood of nearby Bloomington, as well as at St.mulberry outlet
It is now a Championship calibre facility in every respect.prada glasses

Коментарі закриті.