З метою  виплати матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  до закінчення І півріччя 2017 року  та запобігання створенню штучної заборгованості Фонду, звертаємось до Вас з проханням забезпечити невідкладну здачу працівниками виданих листків непрацездатності, їх своєчасний  розгляд та подачу заяв-розрахунків до Менської міжрайонної  виконавчої дирекції обласного відділення Фонду.  Це дасть змогу вчасно здійснити матеріальну підтримку працівників, які з відповідних обставин частково чи повністю втратили заробіток.

 

Водночас, необхідно своєчасно подати платіжні доручення до банківських установ для зарахування коштів на карткові рахунки застрахованих осіб.

 

З цих та інших питань Ви можете звернутися до спеціалістів дирекції за телефонами: м. Мена 2-14-08, 2-14-48; смт Сосниця – (04655)2-36-72.

 

Менська міжрайонна  виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Коментарі закриті.