За умови формування на річках та озерах льодяного покрову зросла ймовірність травмування та загибелі людей через нехтування правилами безпеки під час відпочинку та підлідної ловлі риби.

Так, 17 січня рятувальники спільно з працівниками поліції та місцевими засобами масової інформації провели чергову рейдову перевірку найбільшої та найнебезпечнішої в смт Макошино крижаної водойми – річки Десни, де щодня можна побачити завзятих рибалок та великі групи підлітків на ковзанах.

Протягом рейду розповсюджувались попереджувальні листівки з прописаними у них правилами поводження на кризі, способами рятування та надання першої медичної допомоги, доводилась до громадян сумна статистика загибелі людей під час відпочинку на замерзлих водоймах, а також те, що кожен із відпочивальників не застрахований від нещасного випадку і будь-якої миті може стати заручником свого небезпечного хобі.

Та стає досить прикро, що пильність рибалок притупляється великою кількістю вжитих «зігрівальних напоїв».

У зв’язку з цим ДСНС вкотре звертається до всіх громадян: будьте вкрай обережні під час перебування на кризі. Вихід на лід дозволяється лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі.

Ні в якому разі не дозволяйте дітям самостійно, без нагляду дорослих, бавитись на крижаному вбранні водойми.

Мітки:

Коментарі закриті.