IMG_0894-810x934_301x347В Україні поняття п’ятої колони широко вживається і стосується проросійських рухів. Зараз ми переживаємо нову хвилю, яка докотилася і до Мени,- говорить Геннадій Примаков, голова громадської організації “Менської сотні”, перший заступник голови Менської райдержадміністрації.

– Справа про підкидання патронів кволо розслідується і чи буде хтось притягнутий до відповідальності невідомо. А кому заважає командир 13-го батальйону Мурований? Може, хтось замість нього хоче на передову, тому і підкидає патрони?

У мене й досі не складується в голові випадок, коли батьку загиблого в АТО воїна Андрейченка спалили авто. Саме спалили, бо про це йдеться у акті пожежників. Чи не п’ята це колона?

Щодо знищення помешкання подинського священика, то даний факт розслідується. На момент вчинення злочину це було схоже на підпал.

Зникає державна символіка на території району – в Дягові, в Мені. Крадіжка це чи хуліганські дії мають розібратися професіонали.

У нашому місті деякі громадяни пліткують про нібито розкрадання та привласнення коштів які здають до нашого координаційного комітету на підтримку воїнів АТО. Доповідаю, на всі отримані та витрачені кошти ми маємо документи і можемо відзвітувати перед громадянами.

Тому коли хтось намагається дискредитувати нашу ідею підтримки збройних сил України ми будемо вважати їх 5-ю колоною, яка діє в інтересах країни агресора.

З нагоди Великого посту хочу побажати всім мира, добра і любові. Божої ласки і  благословення на всіх нас.

Коментарі закриті.