На території спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту 20 квітня відбулись  відбірні обласні змагання V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві. Організатором спортивних змагань є Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

 

На урочистому відкритті учасників вітали: начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Володимир Нашиванько,заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова,  Федерації профспілкових організацій та Управління держпраці. У відбірних змаганнях взяли участь понад 130 учасників з усієї Чернігівської області. Змагання проходили з таких видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи.

Команда  відділення виконавчої дирекції Фонду в Менському районі гідно виступила та привезла до Мени  5 золотих,1 срібну  та 1 бронзову медаль.

Переможцями змагань стали: Осипець Володимир (настільний теніс), Ігнатовський Віктор (армспорт, вагова категорія понад 90 кг), а Масіч Олескандр  виборов 3 перших місця (дартс стоя , сидячи  та гирьовий спорт в категорії понад 90 кг).  Друге місце з гирьового спорту зайняв Колоток Сергій. Бронзу з армспорту виборов Осипець Володимир.

Є переможці, але немає переможених!!!!!  Всі учасники змагань проявили оптимізм і волю до перемоги. Довели, що сила духу перемагає будь-які негаразди. А організатори змагань ще раз впевнились, такі спортивні свята необхідні. Вони дуже важливі для соціальної реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями, зміцнення їх духу і впевненості у собі.

Команда  переможців обласних відбірних змагань в кількості 11 чоловік візьме участь у фінальних змаганнях V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» у червні 2017 року в м. Одесі. Серед них до Одеси поїдуть змагатись і три представники  нашого відділення. Побажаємо їм перемог!

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Менському районі Коваленко Г.В.

Коментарі закриті.