П’яний водій передав кермо нетверезому товаришуОднією із найбільших бід на автошляхах є горілка. Добренько «заправившись», водій автоматично стає злочинцем: розбиті транспортні засоби, травми та каліцтва, потрощені паркани і дорожні знаки.

За останні півтора місяці на дорогах Менщини сталася одна серйозна дорожньо-транспортна пригода: двоє менян, хильнувши оковитої, виїхали «Жигулем» у пошуках пригод. І знайшли…

– У Мені 20 лютого по вулиці Жовтневій (поряд із міською школою ім. Т.Г. Шевченка) сталося зіткнення двох легкових автомобілів, – розповів старший інспектор відділення ДАІ з обслуговування Менського району Євгеній Потійко. – Практично «лоб в лоб» зіткнулися ВАЗ-2101 і ВАЗ-2104. Автомобілі отримали пошкодження, а пасажир ВАЗ-2101 був госпіталізований.

Як з’ясувалося, водій «копійки», перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, передав кермо не менш нетверезому товаришу і заснув. Новоспеченого водія (у якого навіть водійського посвідчення не було) згодом також розморило. Задрімавши, він виїхав на зустрічну смугу…

Пасажир і водій ВАЗ-2101 притягнуті до адміністративної відповідальності. Це вже не перший випадок, коли вони сідають за кермо у нетверезому стані.

Коментарі закриті.