До порядку отримання застрахованими особами і членами їхніх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, внесені. Про це найближчій газеті повідомила головний спеціаліст Менської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Валентина Кудін.

Мова йде про отримання путівки саме за основним місцем роботи застрахованої особи. У період відпустки застрахований працівник відшкодовує 20% вартості путівки (раніше було 30%). Для лікування дитини в супроводі дорослого потрібно відшкодувати 15% вартості путівки (було 20%) і додати заяву застрахованої особи та медичні довідки для дорослого та дитини.

Дирекція ФСС ТВП нагадує, що рішення про виділення путівки застрахованій особі ухвалює комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації на підставі особистої заяви та довідки для одержання путівки, в якій зазначено профіль лікування та рекомендовані санаторії.
На даний час Фонд має достатню кількість санаторно-курортних путівок з різними профілями захворювання. Тож голови комісій (уповноважені) із соціального страхування підприємств, установ, організацій можуть подавати заявки для забезпечення лікування застрахованих осіб.

Коментарі закриті.