Відпочити і насолодитися літніми розвагами під час літніх канікул школярі можуть у оздоровчих таборах. Придбати путівку – не проблема.

Уже нині активно приймають юних відпочивальників у ТОВ «ДОК «Казковий-2» та у дитячому закладі санаторного типу «Остреч». Газета неодноразово писала про те, що вартість путівок до цих таборів частково відшкодовує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Сільській дітворі відпочинок обійдеться ще дешевше.

Сприяють дитячому оздоровленню і керівники деяких підприємств та організацій. За словами головного спеціаліста міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Валентини Кудін, традиційно активно купують здешевлені путівки для дітей працівники освітньої сфери району, спеціалісти сільгоспкооперативів «Авангард», «Феськівський», «Куковицький».

Приємна новина – у разі, якщо школяр на початку канікул відпочив у пришкільному таборі, він має шанс поїхати і до іншого оздоровчого закладу. І навіть до двох – якщо путівки візьмуть мама і тато (звісно, за умови, що вони є застрахованими особами). І ще: відпочити у таборі дитина має право і тоді, коли її мама (або тато) перебувають у декретній відпустці, закон це не забороняє.

Коментарі закриті.