Дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що розподіл санаторно-курортних путівок страхувальникам проводиться з урахуванням заявок на санаторно-курортне лікування та згідно з постановою «Про затвердження Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності».

Про це повідомила головний спеціаліст Менської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Валентина Кудін.

Рішення про виділення путівки застрахованій особі приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації на підставі особистої заяви та довідки для одержання путівки (форма №070/о), в якій указаний профіль лікування та рекомендовані санаторії. Лікувальна путівка до двомісного номеру надається за основним місцем роботи застрахованої особи, в період відпустки. Часткова оплата путівка до двомісного номеру становить 30% її вартості, для лікування дитини в супроводі дорослого – 20% її вартості.

Коментарі закриті.