янукович8 червня у Мені відбувся щорічний Троїцький ярмарок. Цього разу він здивував пародією на колишнього президента Віктора Януковича у блакитному спортивному костюмі. Він топтався поряд із золотим унітазом і дерев’яними пеньками. У руках тримав золотий батон. Бажаючі могли сфотографуватися і кинути гроші в унітаз — на допомогу українській армії.

Присутність «Януковича» на ярмарку організувала Менська сотня на чолі з Геннадієм Примаковим.

— Колишнього президента грав мій товариш із Донецька Федір Москаленко, — сміється Геннадій Примаков, працює інспектором у Менській державній фінансовій інспекції. — Він навіть роками такий, як Віктор Янукович. Вирішили одразу: «Федя, ти донецький — гратимеш донецького».

Притягли кулемет на возі, мовляв, ми напоготові. 20 пеньків поставили, Федора одягнули у спортивний костюм, у руки дали булаву і батон. Унітаз і батон пофарбували золотистою фарбою. Людям було цікаво. Погано сприйняли тільки деякі керівники району, та я на них не зважаю. Меняни з радістю фотографувалися. Місцеві підприємці відгукнулися допомогти, адже 50-60 з них — члени Менської сотні.

Грошей на підтримку української армії зібрали вже 400 тисяч гривень. За даними обласної самооборони, — найбільше по Чернігівщині.

Також на ярмарку розгорнули 30-метровий прапор, відбувся конкурс креативного велосипеда, парад вишиванок.

Як і зазвичай, охочі могли поласувати шашликом по 25-30 гривень за 100 грамів. На ярмарку продавали багато в’язок бубликів з Рівненщини. Одна в’язка коштувала 15 гривень. Цього року Менська райдержадміністрація на проведення Троїцького ярмарку не витратила жодної копійки. Витрачали підприємці.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №24 (1466)

Коментарі закриті.