Упродовж листопада – грудня Менський районний центр зайнятості проводив конкурс дитячих малюнків «Моя майбутня професія» серед дітей молодшого шкільного віку загальноосвітніх шкіл району.

Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть у майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів і фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти розповідали про свої майбутні професії.

На огляд було представлено 167 дитячих малюнків з 14 шкіл району. Роботи школярів, як і їхні мрії, – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та актрисами, бібліотекарями, будівельниками, садівниками, вихователями, космонавтами, міліціонерами, трактористами, а також кухарями, перукарями, електрогазозварниками, учителями та художниками.

Роботи оцінювала спеціально створена комісія, яка визначила 25 переможців в 16 номінаціях. Усім переможцям було вручено дипломи та призи.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – такою була мета конкурсу. І він став ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та зробити правильний вибір свого професійного майбутнього.

Активна участь у конкурсі такої кількості дітей є підтвердженням небайдужості молодого покоління до власної долі, до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.

Коментарі закриті.