На вулицях тротуари не чищені від снігу. А на сайті міської ради Примаков насилає благодать на менян.

 

 

 

Взагалі, ми обирали міського голову й депутатів для того, щоб вони працювали на благо громади. Якщо нам потрібен буде штатний привітальник, то домовимося з начальником відділу культури і він своїм колективом нам забезпечить професійні та якісні привітання. А за Божим благословінням сходимо до церкви.

Не треба нам, шановний Геннадій Анатолійовичу, замість роботи втюхувати свій піар. Нам служитель інтересом громади потрібен, а не “батько міста” чи ким ви там себе вважаєте. До речі, питання і до голів постійних комісій Цигипи та Неженця: ви хоч раз перевірили зі своїми комісіями, скільки пального списується на прибирання снігу, які обсяги робіт виконуються реально, а які проплачуються?

І ще, шановні, нам не побажання смачної куті потрібні, а розвиток економіки і робочі місця з гідною людей оплатою. Чуєте, шановні депутати? А ви, замість покращення умов життя менян, збираєтесь на сесії піднімати оплату праці міському голові. Обов’язково прийду на сесію відзняти та показати виборцям, як ви це робитимете.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.