Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 26 жовтня завітали до оселі жительки міста Мена Хрущ Парасковії Олексіївни, щоб виконати приємну місію, а саме: привітати зі славним ювілеєм – 90-ти річчям від Дня народження.

 

Народилась ювілярка в селі Куковичі, там вийшла заміж, народила дочку та, згодом, з родиною переїхала до Мени. Працювала санітаркою в районній лікарні.

 

Надійною підтримкою та опорою протягом всього сімейного життя для Парасковії Олексіївни був і є її чоловік – Михайло Олександрович.

 

Дочка Антоніна, двоє онуків та правнуки, які проживають в Росії, щиро привітати свою маму, бабусю та прабабусю з ювілеєм.

 

На даний час Парасковія Олексіївна має групу інвалідності, не бачить, погано чує, потребує постійного стороннього догляду.

 

Регулярно, два рази на тиждень родину пенсіонерів відвідує соціальний робітник територіального центру Наталія Єсипенко, яка допомагає стареньким по господарству.

 

Директор територіального центру Галина Лисенко, привітала квітами, вручила подарунок та побажала ювілярці здоров’я, гарного настрою, пошани від людей і в такому ж родинному затишному колі відсвяткувати ще й 100-річний ювілей.

Мітки:

Коментарі закриті.