Прикордонники затримали антиукраїнські "літературні бестселери"У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» 5 лютого під час огляду вантажного автомобіля «DAF» під керуванням громадянина Молдови, що рухався транзитом з Росії до Республіки Молдова, чернігівськими прикордонниками виявлено літературу антидержавницького змісту.

Про це повідомила прес-служба Чернігівського прикордонного загону.

Останні перли російських художніх витворів, а саме – «Кровь Донбасса», «Киевская хунта», «Крымский ковчег», «Когда НАТО начнет бомбить Россию», «Блицкриг против Путина», «100 попыток запада ликвидировать Российскую Государственность» та інші, свідчать про повну відсутність спроможності у авторів об’єктивно оцінювати, що відбувається в Україні.

Не тільки назви, а викривленість дійсності книжок може тільки жахати читача. На жаль, в так званих художніх витворах не можна знайти відповідь на запитання: «Чому окупаційні російські війська, що знаходяться на Донбасі, методично знищують місцеве населення та всю інфраструктуру, що була створена багатьма поколіннями донеччан?»

Уся література була призначена для розповсюдження на території України та Молдови. Наразі автомобіль з вантажем переданий відповідним правоохоронним органам для прийняття правового рішення.

Коментарі закриті.