Поліцейські сектору річкової поліції Чернігівського відділу поліції продовжують пильно охороняти рибний світ наших водойм від нищівників природи. Цього разу в Менському районі правоохоронці затримали браконьєра, який завдав рибному господарству України збитків на 5 тисяч гривень. В ході рейду водними об’єктами Менського району поліцейські разом із працівниками Чернігіврибоохорони помітили на річці Десні поблизу с. Ушня рибалку, який щось витягував з води.

Дочекавшись, доки він причалить до берега, правоохоронці підійшли до човна і виявили в ньому мішок з живою рибою та дві порожеві сітки. Порушником виявився не працюючий місцевий 20-річний молодик, який, мало того, що вийшов на воду в період заборони, так ще й ловив рибу сіткою.

Серед улову браконьєра – півсотні рибин, переважно плітка та чехоня. Всього за підрахунками представників Чернігіврибоохорони збиток рибному господарству держави складає близько п’яти тисяч гривень.

На даний час інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), що карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Рибу та незаконне знаряддя лову вилучено. Триває досудове розслідування.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Blue whales are sleek and sometimes narrow especially considering their length of up to about 80 feetAfter receiving an offer from Eastern Washington, expect a WAC or lower level Pac 12 program to be next to pull the trigger.michael kors uk handbags
However, the apparent fling is a new one Wilson and his ex wife, Ashton Meem, divorced in April 2014, and Ciara and her ex fiance, rapper Future, broke up in December.cheap ray bans
Klay IS in beast mode.mulberry outlet uk

“It was a spectacular show of athleticism and he kind of got hot in the second quarter,” Stephen Curry said.borse prada
He has played 50 career WHL games with Vancouver and Victoria over parts of three seasons.mulberry handbags uk

Denny will be boxing Laurie Brown of Bridgewater.portafoglio prada

Коментарі закриті.