У соціальній мережі Фейсбук з’явилася  інформація про туристів, зі слів яких можно припустити, що їх ошукала туристична фірма.

Цього разу серед них є четверо жителів Чернігова. Більше 2 годин туристи перебувають у холі готелю, у який їх привезли, але не мали селити.

За словами туристів, туроператор слухавку не змінає, але туристи вже повідомили про інцидент Міністерство закордонних справ, мали розмову з посольством, консулом тощо.

— Напевно, турки думали, що українці тупі і їм усе одно, де пити — але не тут то було!

Усе почалося з того, що нас забрали в аеропорту і везли в Готель. Нічого не віщувало біди, але трохи не доїхавши до готелю, в автобуса розірвалося колесо. Напевно, усі народжені в сорочках, розірвись б воно десь на схилі, які ми проїжджали — ми б виблискували на всіх каналах уже наступного ранку, страшно подумати, що могло бути.

Потім нас забрав інший автобус, речі ж наші залишилися в несправному невідомо де. Нас привезли в готель, у ваучер у нас вказано «The Grand Park Bodrum», а привезли нас в «Bodrum Park Resort». Так, назва на зразок схоже, але це порівняння гівна й цукерки, чесне слово!

Гід, який нас супроводжував, не міг закрити рот всю дорогу, розповідав про те який у нас прекрасний буде Готель і закидав інформацією про всякі екскурсії. Відволікаючи нас від виду з вікна й зовсім іншої місцевості.

Перше, що нас збентежило — ми їхали довше, ніж повинні були, і потім приїхали в ліс — у Готель повинен бути зовсім не в лісі!! Нас висадили біля центрального входу і відразу почали вести в ресторан, нібито ми з дороги й хочемо їсти. Я тут же вибігла на вулицю й намагалася в темряві розглянути околиці, побачивши не свій Готель я почала бити паніку. Підняли на вуха всіх людей, які їхали з нами в автобусі і все дружно зрозуміли, вибачте на слові, але нас НА****И.

Нас почали реєструвати в готелі і видавати ключі від номерів. Номери… жах. Підвальне приміщення, вибиті двері в коридорі, непрацює кондиціонер, номер без світла й гарячої води, а ще штукатурка, яка сиплеться на голову.

З криком і панікою ми вибігли з номера й пішли забирати свій ваучер у працівників готелю. Вони ж роблять вигляд, що не знають ні російської, ні англійської та просто мовчать. Ми відмовилися віддавати свої ваучери в їх користування й погоджуватися на їхні умови.

Коли попросили заплатити свої гроші за добу в готелі, щоби просто переночувати — нам відмовили. Тому — ми провели цю ніч у холі на рецепції).

Ми просто сидимо на валізах і намагаємося хоча б подрімати, після дороги.

Гід, який відповідав за нас і не повинен був нас залишати одних — втік, сів у машину і з криком «ви мені нічого не зробите» поїхав додому, напевно, відпочивати, на відміну від нас.

Куди кричати, кому скаржитися?! Номери гарячої лінії туристів у Туреччині не доступні. #Joinup # Туреччина # Бодрум @ Туроператор Join UP

 

– написала у Фейсбуці Анастасія Семенцова.

За останніми даними вони і досі знаходяться у фойє готелю.

Джерело: Анастасія Семенцова

Коментарі закриті.