небераКП «Менакомунпослуга» запрошує всіх охочих, незалежно від віку та місця проживання, прийняти участь у конкурсі та долучитись до створення логотипу КП «Менакомунпослуга».

Умови конкурсу:
1. Запропоновані роботи мають бути оригінальними, сучасними, лаконічними, проте не повинні містити закликів до агресії чи інших протиправних дій.
2. Після оголошення переможця конкурсу логотип стає власністю КП «Менакомунпослуга».
3. Для визначення переможця буде створена конкурсна комісія, яка обере переможця без надання роз’яснень по якій причині було обрано того чи іншого кандидата.
4. До участі в конкурсі приймаються роботи подані особисто, надіслані на поштову (15600, вул. Робітнича,1 м. Мена, Чернігівська обл.) чи електронну (komunhosp@yandex.ua) адреси КП «Менакомунпослуга» Менської міської ради у період з 6 лютого до 29 лютого 2016 року включно. Результати конкурсу будуть оголошені в газеті «Наше слово».
5. Переможець конкурсу отримає гарний приз від директора КП «Менакомунпослуга» Небери Олега Леонідовича.
Довідка: логотип – це будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність та ідентифікувати комунальне підприємство серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об’ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.
Логотип є одним із важливих елементів маркетингу, сучасним способом рекламування та ефективного просування.

Коментарі закриті.