«Придеснянські барви» зачарували обласний центр
Раїса Москальська ділиться враженнями з журналістами.

Почесна місія відкривати святкову концертну програму з нагоди 70-річчя визволення Чернігова від німецько-фашистських загарбників та Дня міста випала минулої неділі учасникам народного аматорського хорового колективу «Придеснянські барви» районної організації ветеранів.

Півтори години глядачі обласного центру із задоволенням слухали пісні воєнних років та народні у виконанні хору та його солістів Іллі Щербатенка, Віри і Григорія Солов’їв, Петра Крука, Леоніда Мельниченка, Антоніни Головатої, Любові Нестеренко, Олександра Супруна, Валентини і Дмитра Кушніренків.

У нагороду за прекрасний виступ поважні артисти отримали не лише щирі оплески, а й дві великі рамки стільникового меду, які просто на сцені презентував їм відомий пасічник Анатолій Дмитренко (до речі, колишній житель Величківки, який нині мешкає у Чернігові).

Від імені хористів зі славним ювілеєм і Днем міста чернігівців привітала керівник «Придеснянських барв» Раїса Москальська. Для неї цей день став особливо пам’ятним: після виступу хору їй на обласній сцені було вручено відзнаку «Почесний ветеран України».

З районною ветеранською організацією пов’язані останні 15 років життя Раїси Михайлівни: з 1998 по 2006 рік вона працювала заступником голови райорганізації ветеранів, а з 2006-го і до сьогодні є її керівником.
Менська районна організація ветеранів України за цей час стала однією з найкращих в області.

Коментарі закриті.