Юрій та Людмила Івахненки з Феськівки Менського району тужать за своєю 2-річною донечкою Анютою. Два тижні тому дівчинка померла від невідомої кишкової інфекції. пише Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч».

— Причини смерті невідомі, — розповідає Людмила Івахненко, мама покійної Анюти. — У понеділок, першого червня, помітила, що дитина якась квола, хоча зазвичай була весела, активна. Температури не було. У вівторок звернулися у Менську лікарню.Поставили діагноз — кишкова інфекція. Призначили крапельницю — Анечка наче повеселішала.

А наступного дня почали колоти антибіотики. Дивлюся — дитині гіршає. У суботу з Мени виписалися. Я казала: «Як не дасте направлення на обласну дитячу лікарню, я без нього поїду». Із суботи по понеділок лікувалися в Чернігові. Якраз припали вихідні, продовжували призначене в Мені лікування.

Потім повезли на Київ в «Охматдит», у реанімацію, бо доня вже мала гостру ниркову недостатність. Там обурювалися, що одразу не зробили аналізи, щоб уточнити інфекцію. На посів не взяли, щоб з’ясувати, які антибіотики потрібні при цій інфекції. А в Києві вже було пізно. Хоча два чи три рази брали аналізи на посів.

При розтині навіть не змогли встановити, від чого померла дитина. Написали: кишкова інфекція невідомого походження. Проте виключили харчове отруєння. Казали, що захворіли б усі члени родини. Тим більше, що у нас ще 5-річна Маша.

У Головному управлінні санепідемслужби області інформацію про інфекційні хвороби, що розгулялися на Чернігівщині, не підтверджують.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Darryl Washington (BM, 37, Chesapeake)It’s easy to say the splits,” he said.michael kors handbags uk
I think it’s become more of a habit now,” he said of the late night sessions.escarpin louboutin pas cher
If you are training for an event or wanting to maintain your current weight, aim for 300 400 calories with a ratio of 3:1 carbs to protein.chaussures louboutin Pas Cher
People told him he was wasting his time; he’d never play basketball.mcm tote bag

She explained that Nuez was at his house in the Omni Tucson National Golf Resort, where he had performed a liposuction procedure on Brenda Lucero.mulberry sale uk
Sangassan, Jr.toms outlet

Коментарі закриті.