Протягом минулого року прокуратурою Менського району проведено три координаційні наради з питань протидії злочинності та корупції спільно з керівниками правоохоронних органів району з метою розробки дієвих заходів щодо протидії корупційним проявам.

Про це повідомив прокурор району Вадим Карась.

За результатами проведених перевірок додержання вимог антикорупційного законодавства України в діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування прокуратурою району складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення стосовно депутата сільської ради за ст. 172-7 КУпАП – порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів, який розглянуто судом. Особу визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 170 гривень.

Запобігання та протидія корупції – пріоритетні напрямки діяльності усіх органів державної влади, які є спеціальними суб’єктами у даній сфері, зазначає прокуратура району. У відповідності до чинного законодавства України система органів прокуратури є одним із суб’єктів владних повноважень, який здійснює заходи, спрямовані на протидію корупційним проявам у суспільстві.

Діяльність Генеральної прокуратури України та підпорядкованих їй прокуратур в умовах сьогодення спрямована в першу чергу на викриття корупційних дій у всіх сферах правовідносин, а також їх попередження.

Коментарі закриті.