Із 1 грудня 2012 року Проведені перерахунки пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму.

Про це “Нашому слову” повідомили в управлінні Пенсійного фонду України в Менському районі.

Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшено з 1 грудня до 884 грн. Відповідно, як передбачено чинним законодавством, збільшуються й розміри виплат, котрі визначають з урахуванням прожиткового мінімуму.

Проведений перерахунок основного розміру пенсії та доплати за понаднормовий стаж непрацюючим пенсіонерам.
Із 1 грудня виплати особам, які отримують пенсії, призначені за нормами Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», збільшено за рахунок застосування нового розміру прожиткового мінімуму. Після перерахунку мінімальний розмір пенсії шахтарів становить 2652 грн. (884 грн. х 3 ).

Розмір пенсії у зв’язку з втратою годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї має бути не менше як 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили праце­здатність, на двох – 120%, на трьох і більше – 150%. З 1 грудня мінімальні розміри зазначених пенсій становлять, відповідно, 884 грн., 1060,80 грн., 1326 грн.

Мінімальні пенсії інвалідів війни І, II, III груп і учасників бойових дій (без урахування пенсій за особливі заслуги перед Україною) становлять з 1 грудня 2519,40 грн., 2254,20 грн., 1989,00 грн. і 1458,60 грн. відповідно.

Перераховано розміри підвищення ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань; пенсії за особливі заслуги перед Україною; додаткові пенсії особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи; державну соціальну допомогу на догляд.

Зазначені доплати перераховано всім пенсіонерам, до пенсій яких їх нараховано, незалежно від того, працює пенсіонер чи ні.

Коментарі закриті.