кордонПротягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль, пише Чернігівський монітор.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За минулий тиждень, з 14 по 20 квітня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 52,6 тис. осіб та 10,5 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 4 тисячі осіб у порівнянні з позаминулим тижнем. Затримано 2 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 17 осіб, на яких накладено штрафів на суму 4376 гривень.

Через державний кордон не пропущено 192 особи, з яких 51 – потенційний незаконний мігрант. Серед не пропущених є також 98 громадян Російської Федерації, 66 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 31 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 5,9 тис. осіб та 1,3 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 23 особи, з яких 9 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 8 громадян Російської Федерації, які не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні та 5 громадян РФ, які не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.

Коментарі закриті.