траваУ зв'язку із тривалою спекотною погодою, що встановилась на території Чернігівської області, щодня до служби “101” надходять повідомлення про пожежі сухої трави й рослинності на відкритій території,повідомляє Чернігівський монітор.

Головними причинами їх виникнення є необережне поводження громадян з вогнем, зокрема  кинуті недопалки або сірники, залишені непогашеними вогнища.

Лише за останні чотири доби пожежно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС у Чернігівській області ліквідовано 12 пожеж сміття, сухої трави та залишків рослинності.

Так, поблизу Чернігова, м. Щорс, сіл Старий Білоус, Халявин та Брусилів Чернігівського району, Кузничі та Смичин Городнянського району, Карпилівка Козелецького району, селищ Березна та Замглай  Менського й Ріпкинського районів відповідно ліквідовані загоряння сухої трави на загальній площі близько 20 га.

Отже, щоб уникнути лиха та не завдати шкоди навколишньому середовищу, рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області звертаються до населення з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, не кидати непогашені сірники та недопалки.

zp8497586rq

Коментарі закриті.