Сьоме скликання Менської міськради завершило свою роботу 24 сесією котра відбулася 25 травня.

 

 

Про це скликання можу сказати, що воно було святом популізму менських радикалів на чолі з Валерієм Гайдукевичем та Геннадієм Примаковим. Відсутність програм стратегічного економічного розвитку, відсутність розвитку самоврядування, панування сумнозвісної влади рад замість влади народу. Натомість “проїдання” бюджету, лавочки та альтанки замість нових підприємств і робочих місць, насміхання навіть над самою ідеєю розвитку. Ну і, цілком закономірно, кримінальна справа про хабарництво (до речі, наступне судове засідання по звинуваченню Гайдукевича-Примакова заплановане на 2 червня).

Попереду установча сесія ради об’єднаної територіальної громади і питання про те, чи стане вона органом самоврядування та розвитку Менської об’єднаної громади, чи пошиється, за влучним висловлюванням Ольги Золотаренко, у “ведомые” головою громади.

І ще, автор завжди готовий до спілкування на рівні аргументів. Щось стверджуєте? Дайте відповіді на ряд додаткових питань, поясніть свої висновки тощо. Менські ж радикали воліють діяти на рівні загальних гасел не піднімаючись до рівня обговорення та аргументації. Чому? Бо детальний аналіз їх діяльності і передбачення її віддалених наслідків показують відсутність користі їх політики для майбутнього громади.

Прошу до перегляду останньої сесії міськради 7 скликання:

 

Коментарі закриті.