У Харкові проросійські організації в неділю , 16 березня, мають намір провести референдум-віче , на який винесуть питання федералізації України.

Про це в середу на прес-конференції сказав член виконкому об’єднання “Вече Харьков” Єгор Логвинов.

“8 березня на мітингу біля пам’ятника Леніну було вирішено провести референдум-віче в місті Харкові. Він призначений на 16 березня 12.00 на площі (Свободи), біля Леніна. Буде лише одне питання – федералізація, але, я думаю, що на цьому ж віче ми приймемо резолюцію. Сподіваюся, харків’яни нас підтримають”, – заявив Логвінов.

За його словами, для проведення референдуму-віче будуть підготовлені бюлетені, на них бажаючі зможуть вказати свої прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон та, власне, проголосувати. Бюлетені можна буде вкинути у встановлені на площі урни.

Логвинов додав, що в резолюції, яку приймуть у неділю, громадські організації планують заявити про те, що беруть владу в регіоні в свої руки, закликають силові структури до перепідпорядкування і звертаються за допомогою до Росії.

Логвинов висловив сподівання, що “людей буде дуже багато”. Він заявив, що об’єднання “Вече Харьков” не визнає владу і вважає її незаконною.

Він додав, що в неділю на віче буде оголошена прізвище “народного губернатора”.

У свою чергу член виконкому “Вече Харьков” Геннадій Макаров, відповідаючи на питання, яким чином буде здійснено контроль за тим, щоб одна людина не проголосувала більше одного разу, сказав:

“Під час голосування на виборах цю проблему вирішити неможливо, тому не будьте так строгі, так сказати, до референдуму”.

Макаров також зазначив, об’єднання “Вече Харьков” має намір запропонувати ввести на Лівобережну Україну “миротворчі контингенти Росії”.

Як відомо в Росія і проросійські сили розгорнули масштабну акцію з дестабілізації ситуації в Україні.

У неділю, за даними джерела “Української правди” в східних областях

можливі провокації з використанням снайперів.

Коментарі закриті.