Днями у Чернігові пройшов відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю «Червона рута». «Наше слово» цього року виступило інформаційним партнером фестивалю, тож ми поцікавились талантами з нашого району.

DSC_0920
Менянин Олександр Бойко намагався вразити журі «Червоної рути» в Чернігові акапельним співом. На жаль, не вийшло. Фото автора.

– Положення про фестиваль у нас брали, – розповіла провідний методист районного Будинку культури Світлана Деденова. – Точно знаю, що на відбірковий тур до Чернігова їздив юнак із Мени Олександр Бойко. До числа переможців відбору він, на жаль, не потрапив, але у Сашка гарний слух та голос, віднедавна він співає у «Менщині». Ще відомо, що хотіла поїхати юна жителька Бігача, проте цього року у дівчини не вийшло.

– З вашого району був лише один учасник, – підтвердив інформацію представник дирекції «Червоної рути» по зв’язках із громадськістю Віктор Рудий. – Про фестиваль він дізнався саме з «Нашого слова», можемо дати його телефон.

Сашко погодився зустрітися одразу.

– Я «пролетів», бо не мав фонограми, – зітхає хлопець, – Про те, що треба привозити свою музику, не знав. Довелося виконувати три пісні без супроводу. Я ж у музичній школі навчався по класу баяна, і вокалом займався досить успішно. Мрію стати відомим співаком. У Чернігові мені сказали готуватись на наступний рік та не забути про фонограму.

Шкода, що Менщина на «Руті» була цього року представлена лише одним амбітним мрійником. Адже талановиті співаки і музиканти у нас точно є, у цьому можна переконатися на місцевих концертах та фестивалях, таких як «Золотий фенікс» та «Блискавка».

Фестиваль «Червона рута» досить популярний в Україні, адже робить з початківців зірок. Чимало популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкриті «Червоною рутою». Серед них наша землячка Жанна Боднарук, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Руслана, гурти «Кому вниз», «Брати Гадюкіни», «ВВ», «Скрябін», «Піккардійська терція», «Тартак», «Танок на майдані Конго» та багато інших.

Коментарі закриті.