Минулої неділі, 20 лютого, у спортзалі районної гімназії відбувся фінальний тур вуличної ліги з міні-футболу. Як і в минулому році перемогу в цих змаганнях здобула команда «Пролетарська».

Протягом всієї ліги пролетарівці доводили, що кращі футболісти живуть саме на їхній вулиці. Не можна не відмітити, що звання кращого бомбардира і кращого гравця також отримали гравці команди лідерів – Олександр Дереповка та Михайло Бугрим.

Звання срібного призера виборола команда «Макошине», до речі, не програвши жодної гри. Від перемоги її відділили дві нічиї. Нагадаю, що навіть «Пролетрській» макошинці дали доброго прочухана, вигравши з рахунком 5:1. Додому вони також повезли звання кращого воротаря.

Бронзу отримала «Дягова». На початку ліги ця команда різко злетіла у турнірній таблиці. Четвертого ігрового дня вона ще більше здивувала публіку, вирвавшись на перше місце. Та недовго дягівчани смакували перемогу і за п’ятий та шостий ігрові дні спустилися до третього місця. Не зважаючи на це грали вони дійсно захоплююче і таки дали іншим командам привід понервувати.

По закінченні змагань всі команди були нагороджені футбольними м’ячами, а переможці – кубками. Магазин “Лагрос” подарував кращим гравцям футболки зі своїм логотипом. Футболісти відзначили фінал, смачненько попоївши тортів з лимонадом.

Учасники ліги дякують організаторам турніру Віктору Захарченку (ФК “Авангард”) та Денису Бреусу (ФК “Юність”).

Шостий ігровий день:

«8 Березня» – «Куковичі» – 6:5
«Ринкова» – «Синявка» – 6:3
«Крупської» – «Дягова» – 1:7
«Макошине» – «Шевченка» – +/-
«Зої Космодем’янської» – «Пролетарська» – 1:9
«Лермонтова» – «Гагаріна» – 7:1

Турнірна таблиця

Джерело: інтернет-група «Менский футбол».

Фото Олександри Дудко.

Більше фото.

Коментарі закриті.