1423660183_4a8bccc04cb514e327f1a1b5e205667eПрокурор Чернігівської області в ході здійснення нагляду за дотриманням прав засуджених відвідав Менську виправну колонію №91 . – повідомила прес-служба обласної прокуратури.

У ході здійснення нагляду прокурорами систематично робляться виїзди в усі 6 установ виконання покарань, розташованих на території області. З початку року проведено 15 таких перевірок з виїздом на місце, частина з яких — особисто прокурором області та його заступниками. У ході таких виїздів здійснюється і особистий прийом засуджених, які мають скарги або клопотання.

Зокрема, минулого тижня прокурор області Віктор Носенко в порядку нагляду відвідав Менську виправну колонію №91. У ході перевірки він оглянув житлову та виробничу зони, а також медичну частину установи, де ознайомився з матеріально-побутовим та медико-санітарним забезпеченням, умовами праці та проживання засуджених.

Окрім того, бажаючі з числа засуджених змогли поспілкуватися з прокурором області щодо додержання їх прав під час відбування покарання та отримати відповіді по суті своїх питань.

Додержання прав засуджених, ув’язнених та затриманих громадян визначається світовою спільнотою та міжнародними правовими актами як один з тих чинників, що визначають цивілізоване, демократичне суспільство і є ознакою європейської держави.

В Україні нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, є однією з конституційних функцій прокуратури.

Пріоритетними завданнями цього нагляду визначено додержання, відповідно до міжнародних норм і стандартів, ратифікованих Україною, конституційних прав і свобод людини та громадянина у місцях тримання ув’язнених та затриманих; забезпечення належного розгляду та вирішення звернень цих осіб; дотримання законодавства, спрямованого на запобігання катуванням та іншому жорстокому поводженню з узятими під варту особами.

Реалізуючи наглядові повноваження в цій сфері, працівники прокуратури області вже в цьому році внесли 16 документів реагування на порушення, виявлені в діяльності виправних колоній області. За наслідками їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб цих колоній. Також розпочато 4 кримінальних провадження за виявленими фактами порушень закону при використанні бюджетних коштів та фактом незаконного пронесення працівником колонії заборонених предметів засудженим за винагороду. Останнє вже з обвинувальним актом направлено до суду.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I was just feeling itThe Republic of India would like the international community to keep in mind that national security and unity is also a very important issue to consider.Basket Pas Cher
450hp 450lbft is likely underrated a little bit, and is on par with the probably heavier 6.mulberry outlet
Par l’èredigitale, d’abord.mulberry handbags sale
8 points, 13.michael kors sale uk

What signs does my body give me that I ignore.michael kors outlet uk
Yeah, I can’t dance,” Burse said.mcm tote bag

What can be done to fix this.mulberry uk
Heidelberg scored 24 points in the fourth quarter to defeat Otterbein 45 28.prada purse
As teams of students work in the local community, they are meaningfully involved with the community, each other, and the environment.cheap ray ban sunglasses

Коментарі закриті.