Прокурор і суддя побували у виправній колоніїПрокурор Чернігівської області Віктор Носенко та голова апеляційного суду Садіг Тагієв провели особистий прийом засуджених у Менській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області.

До очільників відомств звернулося 8 засуджених з питаннями застосування заохочувальних норм, амністії, роз’яснення норм кримінально-виконавчого законодавства та іншими. Засудженим надано вичерпні відповіді з роз’ясненням закону, повідомила прокуратура Чернігівської області.

Перебуваючи на режимній території, прокурор області та голова апеляційного суду особливу увагу приділили питанню дотримання конституційних прав засуджених під час відбування покарання. Зокрема, здійснили обхід житлових приміщень, медичної частини та інших об’єктів.

У Менській виправній колонії №91 (смт Макошине Менського району) відбувають покарання у виді позбавлення волі колишні правоохоронці. На даний час в установі виконання покарань перебуває 324 засуджених.

Коментарі закриті.