З початку липня прокурором району призначено Вадима Карася. Його попередник Олександр Калитник тепер працює в Генеральній прокуратурі.

Вадим Карась народився 1980 року у селі Часновці Козелецького району в робітничій сім’ї. У 2002 році закінчив Харківський університет внутрішніх справ, у 2007 році – Полтавський університет споживчої кооперації. А цього року, після закінчення навчання в Національній академії прокуратури України, отримав освітньо-кваліфікаційний рівень магістр права.

Вадим Васильович працював помічником прокурора та слідчим прокуратури Козелецького району, старшим слідчим прокуратури Чернігова. До нашого району прийшов з посади старшого прокурора відділу прокуратури Чернігівської області.

Одружений. Виховує двох дітей – сина і доньку.

* * *

З метою оперативного реагування на факти незаконного втручання службових осіб контролюючих та правоохоронних органів у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів у прокуратурі району та прокуратурі Чернігівської області впроваджено телефони «гарячої лінії».

Повідомлення приймаються у прокуратурі району кожного робочого дня з 9.00 до 18.00 за номером 2-17-91; у прокуратурі Чернігівської області – цілодобово за номером (0-22) 698-140.

Коментарі закриті.