Прокуратури трьох районів області заявили до місцевих судів позови в інтересах учнів шкіл своїх районних центрів про зобов’язання місцевих рад вжити заходи для забезпечення безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на прилеглих до шкіл територіях, – повідомляє Високий Вал.

А саме, обладнати прилеглі вулиці у двох напрямках руху належними дорожніми знаками та розміткою.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

«16 квітня, судом задоволено такий позов прокурора Сосницького району. У Щорському районі позитивне рішення за аналогічним позовом прокурора 31 березня вже набрало законної сили. У Новгород-Сіверському районі позов ще перебуває на розгляді суду», – йдеться в повідомленні.

Висновки про невідповідність вимогам безпеки дорожніх умов територій, прилеглих до шкіл, ґрунтуються на результатах обстежень, проведених органами державтоінспекції, наголосили в прес-службі.

«Результати цих  обстежень засвідчили, що біля більшості шкіл необхідні дорожні знаки та розмітка відсутні взагалі. Лише в поодиноких випадках наявна частина з необхідного», – зауважили в прокуратурі.

Автодороги на територіях, прилеглих до дитячих навчальних закладів, мають обладнуватись такими технічними засобами організації дорожнього руху, як дорожні знаки «Пішохідний перехід», «Обмеження максимальної швидкості», «Діти», таблички до них (довжина небезпечної ділянки, позначеної попереджувальними знаками), а також дорожньою розміткою, повідомили в прес-службі.

Згідно законодавства, вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування та є комунальною власністю. Створення зручних та безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів, організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання цих вулиць і доріг за встановленими для них стандартами та нормами є обов’язком органів місцевого самоврядування.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Glucose, fructose, mannose, inositol, cellubiose and sucrose were analyzed by HPLC (Hewlett Packard 1090) on a Sugar Pak I column (300 mm x 6

While transforming my face from alive to un dead, McCarthy and I came up with tips to help you zombify in the most efficient, grisly way possible:

Tom Green at 7th annual Denver Zombie Crawl on Saturday, October 20, 2012.mcm wallet
Below you’ll find MLB Trade Rumors’ projected 2015 salaries for the Twins’ arbitration eligible players and my thoughts on what they should do and/or will do with them.Jordan Femme Pas Cher
By nature, Capricorns like to believe they are irreplaceable; they enjoy being around a woman who makes them feel needed and worthwhile.gucci scarpe
La vie se résume à de la débrouille: où se garer, où se laver, comment manger.mcm backpacks
toms wedges

Коментарі закриті.