prokuratНовелою законодавства минулого року стало те, що перевірки прокуратури за заявами та скаргами фізичних чи юридичних осіб проводяться лише у разі їх попереднього розгляду компетентними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, або неприйняття ними у встановлені строки рішень з цих питань.

Про це «Нашому слову» повідомила старший прокурор прокуратури Менського району Наталія Положій.

За її словами, протягом минулого року прокуратурою розглянуто 225 звернень громадян. Із загальної кількості чотири звернення визнані обґрунтованими. За результатами розгляду в інтересах соціально незахищених жителів району заявляються позови до суду.

Наприклад, в інтересах пенсіонерів, рідні яких померли, але спадщину в зв’язку з помилками у кадастрових номерах державних актів про право власності на земельні ділянки вони оформити не могли, оскільки подібні виправлення законом не допускаються.

Крім цього, прокуратурою району забезпечена обов’язкова участь у розгляді позовів в інтересах неповнолітніх осіб про позбавлення батьківських прав за позовами інших осіб.

Прокурором району під час особистого прийому громадян надаються роз’яснення з питань чинного законодавства, актуальних правових проблем.

* * *
Прокурором району 16 січня 2013 року об 11.00 буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Киселівської сільської ради, о 14.00 – у приміщенні Величківської сільської ради.

Довідки за тел. 2-15-36.

Коментарі закриті.