прокуратураНа засіданні колегії Генеральної прокуратури України було визначено один із головних пріоритетів у здійсненні наглядової діяльності у 2013 році – захист конституційних засад підприємницької діяльності.

– З метою виявлення чинників, які негативно впливають на розвиток підприємництва прокуратурою Менського району вжито заходів, спрямованих на зниження адміністративних бар’єрів для розвитку і функціонування малого і середнього бізнесу, недопущення фактів тиску правоохоронних, контролюючих органів на суб’єктів підприємницької діяльності, – констатує старший прокурор прокуратури Менського району Наталія Положій. – Проведено ряд перевірок, встановлені факти порушення законності. Працівники прокуратури своєчасно відреагували. Осіб, з вини яких були допущені порушення, притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Прокуратура Менського району нагадує про роботу «гарячої лінії» для повідомлень про факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання з боку службових осіб. Повідомити про вказані факти можна, зателефонувавши за номером 2-17-91 (у робочі дні з 9.00 до 18.00).

Інформація обов’язково перевірятиметься. У разі підтвердження фактів вживатимуться відповідні заходи прокурорського реагування з подальшим висвітленням у засобах масової інформації.

Коментарі закриті.