Зусиллями багатьох народів, у тому числі й українського, 67 років тому фашизм був переможений.  Але варто відмітити і мудрість німецького народу, котрий знайшов в собі сили і розум відмовитися від тоталітаризму і почати будувати сучасне демократичне суспільство та відповідну йому державу з дуже високим рівнем життя. Сьогодні про фашизм і війну вони згадують винятково як про трагедію.

Ми ж все ще святкуємо Перемогу, і чим далі, тим все більш дивно виглядають ці святкування. Розпався Радянський Союз. Україна тоне в корупції і всіляких кризах, старше покоління вимирає, молоде – виїжджає. І це на фоні того, що переможена Німеччина процвітає.

Шановні ветерани, від вас, від вашої мудрості, вашого виховання молодших поколінь залежить майбутнє і України, і ваших онуків та правнуків. У ці дні дуже хотілося б вас попрохати не лише  відсвяткувати перемогу над фашизмом, а й долучитися до творення успішного життя в нашій країні, в наших містах і селах. Війна та ратні подвиги потрібні для того, щоб звільнити землю від загарбників і отримати свободу. Але сама по собі свобода життя не покращить.

Дуже хотілося б, щоб ви, шановні ветерани, допомогли налагодити в своєму селі чи місті чесне, справедливе і заможне життя, щоб зробили неможливим панування в Україні не тільки чужоземних загарбників, а і місцевих руйнівників, котрі нівечать те, за що ви проливали кров.

Сьогодні вкрай недостатньо просто за когось проголосувати і віддати йому всю повноту влади. Кожен крок, кожна дія народного обранця – чи то депутата сільської, чи то Верховної Ради – має бути проаналізована і вами, і з допомогою вас кожним менш досвідченим і молодим українцем. А потім, в залежності від висновків, або підтримана всім суспільством, або зупинена.

Тільки ваша безпосередня участь, шановні ветерани, тільки ваш розум дозволить почати Україні розвиватися і стати сучасною квітучою країною, тільки вони наповнять сенсом те, за що ви проливали кров та клали життя.

Коментарі закриті.