Чергове засідання суду в справі Примакова-Гайдукевича відбулося 12 жовтня.

 

 

Яким має бути голова об’єднаної громади: чесним у виконанні своїх службових повноважень чи злодійкуватим, брати хабарі та іншим чином використовувати посадові повноваження на власне збагачення, а не на користь громади? Начебто чесним… Але не на теренах Менщини!

Намагаюся знайти хоч якесь виправдання орієнтованому на туризм стратегічному плануванню при міськраді. Здається, знайшов: треба оголосити, щоб люди з різних країв приїздили подивитися на менян, котрі проголосували за звинувачених у хабарництві Примакова та Гайдукевича. Нехай приїздять, дивляться, дивуються, насміхаються, але не роблять в себе таких дурниць.

Переглянувши за зачиненими дверима найважливіше, як вбачається автору, суд почав пускати журналістів на свої засідання. Що ж, і тут є на що подивитися та подивуватися. Підсудні, на догоду своїм нерозбірливим виборцям, навіть спроби не роблять довести свою невинуватість, більше того, всіляко намагаються перешкодити встановленню істини. Перегляньте відео допитів та зверніть увагу на те, як підсудні відмовляються дати зразки свого голосу для проведення експертизи.

Якщо б ви, панове радикали, не чинили злочин проти громади, проти народу України, то ви мали б бути найбільше від усіх зацікавлені дати зразки свого голосу, щоб експертиза довела, що то не ви змовлялися проти людей, що то СБУ підсунуло фальшиві докази вашої вини. Те, що ви всіляко перешкоджаєте слідству, тільки збільшує впевненість у вашій радикальній вині перед громадою.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.