На спартакіаді «Сила духу» з-поміж понад 100 учасників з усієї області наша команда виборола два «золота» та три «срібла».

Про це повідомила начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Менському районі Галина Коваленко.

Другий рік поспіль Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань проводить спартакіаду «Сила духу» серед потерпілих на виробництві. Відбіркові регіональні змагання відбулися у Чернігові.
Продемонстрували справжню силу духу
Віктор Ігнатовський (на фото ліворуч) з Киселівки був першим у змаганнях з армреслінгу та другим у гирьовому спорті. Гирьове «золото» виборов сосничанин Олександр Масіч (у центрі). А «срібло» в армреслінгу і гирях завоював Сергій Колоток (праворуч) із Феськівки.

– Захід проводився з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробниц­тві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільстві, залучення громадськості до проблем потерпілих на виробництві, – каже Галина Коваленко. – Такі заходи потрібні, щоб зрозуміти цінність життя, здоров’я. Вони надають бажання перемагати будь-які перешкоди, дають віру у власні сили.

Коментарі закриті.