За десять місяців працівники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області провели 104 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Ігор Пирог, виявлено 116 порушень. Найпоширеніші з них – торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін, продаж сигарет за ціною, вищою від максимальної роздрібної ціни, встановленої виробником або імпортером таких тютюнових виробів, зберігання алкогольних та тютюнових виробів у місцях, не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, продаж та зберігання продукції з підробленими марками акцизного податку, торгівля алкогольними напоями без ліцензії тощо.

Податковими інспекціями області за матеріалами перевірок відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів прийняті рішення про застосування штрафних санкцій до порушників на загальну суму 327 тисяч гривень. Ці кошти мають бути сплачені до бюджету.

Коментарі закриті.