<img class="alignleft size-full wp-image-15045" title="Vodanet" alt="" src="http://nslovo.com/wp-content/uploads/2012/11/Vodanet.jpg" w

propecia onlineidth=”290″ height=”290″ />Розширене засідання президії районної ради відбудеться 11 грудня.

Про це повідомляє офіційний сайт районної ради.

У порядку денному питання “Про звернення групи депутатів районної ради до президії районної ради щодо питань функціонування споруд водопостачання та водовідведення, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Мена, та про готовність комунального підприємства Менської міської ради «Менакомунпослуга» до обслуговування споруд водопостачання та водовідведення з 01.01.2013”.

На засідання президії запрошені міський голова Федір Фесюн, директор КП «Менакомунпослуга» Олександр Сидоренко, директор ТОВ «Менський комунальник» Василь Зима, члени громадської ради при райдержадміністрації, депутати районної ради.

Тим часом міськрада повідомила, що у приміщенні районного Будинку культури 14 грудня 2012 року о 14.00 відбудеться зустріч міського голови з жителями міста.

У порядку денному питання про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

До жителів міста звернувся і колектив ТОВ «Менський комунальник», який “просить усіх відповідальних менян проаналізувати готовність комунальних підприємств міськради до обслуговування водогону та каналізації. А 14 грудня прийти на зустріч з міським головою і ухвалити таке рішення, після котрого не доведеться чухати потилицю та дивуватися: “А наче ж бо хотіли як краще…”

Коментарі закриті.