Позиція Примакова по землі для воїнів АТО як в того кума з анекдоту: “Є трохи, і то тільки для себе!”.

 

 

Вже неодноразово доводилося писати про те, що Примаков здатен об’єднувати лише тих хто в ньому бачить “ведущого”, як казала Золотаренко, хто не здатен діяти на основі спільних цінностей та інтересів котрі ведуть до успішного життя як всю країну, так і окрему громаду в її складі.

Коли ворогу, що взяв собі за мету знищити Україну, вдалося створити окремі регіони, котрі не за успішне ціле, а за свої містечкові інтереси зі своїм вождем на чолі, наша країна почала розвалюватися. Найкращі з найкращих тоді взяли до рук зброю і пішли захищати Батьківщину від зовнішнього ворога та внутрішніх сепаратистів. Пішли життя класти за те, щоб не дозволити окремим царькам пошматувати Україну на окремі, не пов’язані між собою спільною метою царини. Пошматувати, зробивши її таким чином нежиттєздатною і розчинити окремі шматки в болоті північної імперії.

Що може зробити держава і суспільство для того, щоб хоч якось компенсувати учасникма бойових дій по захисту Батьківщини (або їх сім’ям в разі загибелі) їхню жертву заради загального блага? На жаль, дрібниці – безкоштовний проїзд в громадському транспорті, трохи копійок, земельні ділянки. Звісно ж, на загальнодержавному рівні прийняті відповідні рішення.

Підкреслюю, захисники Батьківщини пішли воювати за всю Україну. Сепаратисти на чолі з Захарченком, Плотницьким і ще кимось там в Криму, воюють за свої окремі території, за їх непідконтрольність загальноукраїнському правовому простору.

Ось тепер і думаю, з ким варто порівнювати Геннадія Примакова та його спільників-депутатів, з героями, котрі захищали і захищають Батьківщину, чи з сепаратистами, котрі винятково за інтереси свого регіону поза загальноукраїнським правовим простором?

Але перейдемо до фактів. На 11 сесії ради ОТГ депутати Нашого краю і БПП наполягали на виділенні земельних ділянок учасникам бойових дій незалежно від їх місця проживання. Примаков з депутатами-радикалами заблокував це рішення. Зрозуміло, що даний вчинок був і несправедливим по відношенню до захисників Батьківщини, і шкідливим для державності.

Ряд депутатів, з тих, хто був за виділення землі всім учасникам бойових дій, ініціювали проведення позачергової сесії для виправлення ситуації. Примаков цю ініціативу ігнорує і скликає на 15 березня позачергову сесію для затвердження шкільних статутів. Довідавшись, що учасники бойових дій планують прийти на сесію, запрошує їх на зустріч перед сесією.

Як проходила ця зустріч дивіться відеозапис:

Після зустрічі ділили учасників на “правильних” і “не правильних” на земельній комісії котру вела член Радикальної партії Наталя Чичкан (до речі, і голова, і секретар цієї комісії також від радикалів). Таким чином на сесії голосували за виділення землі згідно проекту рішення, відповідальність за якість якого також лежить на радикалах. На голосування ставив Примаков. Проголосували, пропіарили голосування за виділення землі учасникам бойових дій на сайті міськради, підкресливши вирішальну роль в цьому саме радикалів, і на “Менщині”, але Примаков рішення депутатів не підписав.Схоже, що все радикали роблять як завжди, на словах за учасників бойових дій, а на практиці дурять їм голову і затягують виділення землі. Як Примаков буде пояснювати відмову підписувати підготовлене радикалами і ним поставлене на голосування рішення невідомо. Схоже, 100% надбавка за інтенсивність дуже шкодить якості роботи Примакова.

До речі, щось спитати в Примакова неможливо, він і не може, і не хоче пояснювати свої дії. Ось типова ситуація:

Наступне сесійне засідання 27 березня.

Коментарі закриті.