нарада13 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Одним із основних питань присутні розглянули питання про заходи безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2014 року.

Члени комісії також затвердили План дій районних управлінь, організацій і підприємств, виконкомів міської, селищних та сільських рад з підготовки до безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2014 року на території Менського району та затвердили склад оперативного штабу.

Сектору з питань цивільного захисту та охорони праці райдержадміністрації дано доручення до наступного засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підготувати матеріали для розгляду питання «Про гідрометеорологічні умови формування і можливий розвиток весняної повені на території району та готовність органів місцевого самоврядування, районних управлінь, організацій і підприємств до пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2014 року».

У підсумку Володимир Улянович наголосив на оперативному реагуванні та тісній взаємодії всіх служб району на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених паводком та вжиттю заходів по їх ліквідації.

За інформацією сектору з питань цивільного захисту та охорони праці райдержадміністрації

Коментарі закриті.