Черговий номер газети «Наше слово» – вже у точках продажу. Цього разу найближча газета розповість про таке.

Події 28-річної давнини. Як зустрічали Незалежність України в Мені

Оскільки у 1991 році ще тільки була проголошена Незалежність України, святкували її першу річницю 1992 року. У Мені сцена була біля адміністрації. На задньому плані висіли три великі портрети – Шевченка, Грушевського і Кравчука. Тоді люди дуже раділи змінам, бо сподівалися на краще майбутнє.

Як отримати державні кошти на розвиток фермерського господарства

В Україні діє близько 45 тисяч фермерських господарств, які розводять худобу і птахів, вирощують зерно, овочі, ягоди і фрукти. Більшість із цих ферм невеликі, і саме їхній розвиток є одним із ключових пріоритетів держави. Цього року Міністерство аграрної політики та продовольства збільшило видатки для малих та середніх фермерів. Чи отримали селяни обіцяні кошти і як розподіляється допомога.

Чи є загроза закриття малокомплектних шкіл у Менській ОТГ

Якщо зі школи утворити філію одного з опорних навчальних закладів, закрити її в подальшому буде неможливо. Зі статусом філії у школі нічого не зміниться. Залишаються на місці всі: діти, вчителі. Школа втратить лише статус юридичної особи, а директор буде просто завідувачем.

Як із Мени потрапити до Відня, Риму й Венеції

Багато менян уже подорожували Європою. Дехто ще тільки мріє або з тих чи інших причин відкладає мандрівку. Як наважитися, що потрібно врахувати, аби поїздка була вдалою, розпитуємо менянку Вікторію Неруш. Її знають мандрівники, адже Вікторія Валентинівна багато сил і часу вкладає у розвиток туризму на Менщині. І ось наважилася отримати досвід закордонної подорожі

«Медовуха фест» у Дяговій. Як святкували і розважалися

Любителі посмикати удачу за хвіст купували безпрограшну лотерею. Заплативши 30 гривень, могли виграти чайник, фен, мобільний телефон, відро та інше. Найцінніший приз – поросятко – дісталося випускнику школи Вадиму Синиці. Цікаво, що призову пацю для лотереї організатори свята замовили… у його бабусі.

Окрім того, в номері:

  • програм святкування Дня Незалежності в Мені
  • програма телеканалів
  • вітання
  • оголошення
  • гороскоп
  • сканворд
  • рецепт нашословської смакоти
  • та багато іншого

Передплатити газету «Наше слово» можна з будь-якого місяця. Звертайтеся у відділення поштового зв’язку та до листонош.

Придбати номер газети можна у Мені:

магазин №6, вул. Сидоренка, 11 (на Піщанівці)

магазин «Ніагара», вул. Чернігівський шлях, 87

аптека ім. В.І. Смірнова, вул. Суворова, 1

магазин «У Миколи», вул. Шевченка, 61-А

магазин «Злагода», вул. Бузкова, 32-А

Троїцький базар

редакція газети «Наше слово», вул. Робітнича, 2

Коментарі закриті.