Відомий вислів стверджує: “Розумна людина знайде вихід з будь-якої складної ситуації, мудра людина не потрапить в складну ситуацію”. Про те, чому одні люди генерують корисні рішення, а інші шкідливі, спілкуюся з психологом Менської гімназії Анною Дондик.

 

 

Наше ж все, в суспільно-політичному житті, найкраще описується наступною формулою: “Спочатку потрібно зробити якусь дурість, чим більшу – тим краще. При цьому обов’язково потрібно висловити своє бажання побачити, що з того вийде. Коли ж, цілком закономірно, настають вкрай негативні наслідки, треба казати “какая разница, від нас все рівно нічого не залежить!”.

Автору вбачається вкрай бажаним перехід до такого стану суспільства, при якому люди генерують максимум корисних рішень і мінімум шкідливих. Як здається автору, головна роль в цьому питанні належить системі освіти. Тому ваш покірний слуга намагається використати інтелектуальний потенціал вчителів на благо не тільки школярів, а й всього суспільства.

Прошу до перегляду. Зауважу, що це не є озвученням готового рішення, це лише процес пошуку найбільш ефективного способу стати успішною нацією.

 

 

Коментарі закриті.