Про сесію райради. Двадцять голосів за Наталю Боюн, це нормально. А от 14 за Володимира Невжинського є підставою для серйозного занепокоєння і аналізу.

Тим, хто не чув про вікно можливостей Овертона, раджу знайти опис в інтернеті і почитати. Ця теорія про те, як цілеспрямовано і послідовно можна не найвищих моральних та інтелектуальних рівнів публіку спрямувати на деградацію і самознищення. Жахливим прикладом може слугувати комуністична пропаганда в Україні, котра свого часу призвела до того, що став можливим голодомор, коли одні, в тому числі й українці, доводили інших до жахів голодної смерті і навіть канібалізму.

В принципі, технологія вельми проста.

В Біблії мова йде про необхідність відділення зерна від полови, добра від зла, корисного від шкідливого. Це шлях покращення, шлях розвитку.

А що потрібно, щоб повернути процеси в зворотному напрямку? Зробити так, щоб люди перестали відрізняти добро від зла, корисне в довготривалому плані від вигоди на зразок продажу душі нечистому, коли за негайно отриманими короткотерміновими благами настають пекельні муки.

В Мені, по великому рахунку, існує дві команди. Одна з них мріяла про індустріальний парк, розвиток, робочі місця, високі технології, наповнення бюджету за рахунок розвитку власного економічного зростання. Інша займалася сприятливим для деградації популізмом. Меняни вибрали нездатний ні до розвитку, ні до співпраці з іншими популізм. До них пристав і Володимир Невжинський з “Відродження”.

Головною метою команди на чолі з Примаковим є побудова радикального феодалізму. Яскравим прикладом стали витівки з бібліотечною системою. На співфінансування єдиної коштів немає, на створення своєї є! І хто в перших рядах руйнівників? Правильно, Володимир Невжинський!

Коли на голову районної ради запропонували Невжинського, виникло питання: що буде, якщо дві структури, рада Менської ОТГ і районна рада, спільно будуватимуть радикальний феодалізм, які наслідки це матиме для міста і району?

Дуже прикро, що голосування було таємне, мені дуже цікаво, хто оті 14 чоловік, котрі проголосували за популізм і демагогію в Менському районі. Я розумію їх бажання залишитися невідомими, щоб не нести моральної відповідальності за розвиток корупції та руйнівної діяльності команди радикалів, але мене цікавить не їхній психологічний комфорт, а можливості мешканців Менського району вижити і почати розвиватися.

Усе, що буде далі, залежить від здатності людей чітко та якісно кваліфікувати будь-яку дію на предмет того, до чого вона веде: до покращення і розвитку, чи до руйнації і загибелі, від здатності, як написано в Біблії, відрізняти зерно від полови.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.